Esenler Korsan Taksi Vip Hizmeti

Esenler Korsan Taksi Vip Hizmeti

Esenler Korsan Taksi  Olarak Ayrıca sizi veya ağırladığınız misafirinizi uzman ve deneyimli ekibimizle havaalanın karşılar, konaklayacağınız veya dilediğiniz merkeze kolaylıkla ulaştırabiliriz. Hem de o kadar işiniz arasında park yeri derdi, otopark masrafları, trafik stresi ve iş yorgunluğu çekmenize gerek kalmayacak. Bu işi biz profesyonellere emanet ederek aynı zamanda şahsınıza ve şirketinize prestij kazandıracaksınız.

Esenler Korsan Taksi Kişiye özel transfer hizmeti ile işyerinizden, eviniz veya otelinizden sizi alarak sorunsuz bir şekilde katılacağınız etkinlik ve bir mekâna her gün belli saatlerde ulaştırabiliriz. Akabinde işiniz bittiğinde tekrar geri götürerek yoğun günlük programınızda size dinlenecek ortam oluşturup şehrin trafiğinden kurtarıp güvenli bir şekilde transferinizi sağlayabiliriz. Özellikle kongre, fuar, toplantı ve özel organizasyonlarınızda ekonomik ve VIP araçlarımızla ihtiyacınıza göre hizmet vermekteyiz.

Bizimle kafanız ve cebiniz rahat, huzurlu bir şekilde seyahat edeceğinizden emin olabilir, tüm yakın çevrenize tavsiye edebilirsiniz.

En değerli mekan ve yakınlarınıza sizleri kavuşturmak bizim için hep gurur kaynağı olacaktır.