Esenler Havaalanı Mahallesi Korsan Taksi

Esenler Havaalanı Mahallesi Korsan Taksi

Esenler, Bizanslılardan kalma bir yerleşim alanıdır. Bu bölgenin en eski halkı Litros (Esenler) ve Esenler ve Havaalanı Mahallesi İstanbul’un Türk’ler tarafından fethine kadar Bizans köyleri olarak kalmış ve Bizans İmparatorluğu’na türlü tarım ürünleri yetiştirerek ekonomiye katkıda bulunmuşlardır.

 

Osmanlı döneminde Mahmutbey nahiyesi içerisinde birer Rum yerleşim yeri olan Litros ve Avas köylerinin etnik yapısı Lozan Antlaşması’yla değişti. Cumhuriyet döneminde Rum kökenli halkın Yunanistan’a göç etmesiyle boşalan köylere, Doğu Mekodanya’dan gelen Türkler iskan ettirildi. Uzun yıllar mübadele köyü konumunda kalan Litros ve Avas isimlerini 1930’lu yıllara kadar korudu.

Esenler Havaalanı Mahallesi Korsan Taksi En Ucuz Fiyatı almak için bizimle iletişime geçiniz: 0552 488 3161

Esenler  Havaalanı Mahallesi Korsan Taksi  olarak 7/24 acil taksi ihtiyaçlarınızı konfor ve güven ile siz değerli müşterilerimize esenler Havaalanı Mahallesi de hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.