Kazım Karabekir Mahallesi Korsan Taksi

Kazım Karabekir Mahallesi Korsan Taksi

Esenler, Bizanslılardan kalma bir yerleşim alanıdır. Esenler Kazım Karabekir Mahallesi İstanbul’un Türk’ler tarafından fethine kadar Bizans köyleri olarak kalmış ve Bizans İmparatorluğu’na türlü tarım ürünleri yetiştirerek ekonomiye katkıda bulunmuşlardır.

 

Osmanlı döneminde Mahmutbey nahiyesi içerisinde birer Rum yerleşim yeri olan Litros ve Avas köylerinin etnik yapısı Lozan Antlaşması’yla değişti. Cumhuriyet döneminde Rum kökenli halkın Yunanistan’a göç etmesiyle boşalan köylere, Doğu Mekodanya’dan gelen Türkler iskan ettirildi. Uzun yıllar mübadele köyü konumunda kalan Litros ve Avas isimlerini 1930’lu yıllara kadar korudu.  1937-1940 yıllarında gerçekleştirilen değişiklikle Litros-Esenler, Avas-Atışalanı olarak Türkçeleştirildi.

Esenler Kazım Karabekir Mahallesi Korsan Taksi En Ucuz Fiyatı almak için bizimle iletişime geçiniz: 0552 488 3161

Esenler Kazım Karabekir Mahallesi Korsan Taksi  olarak 7/24 acil taksi ihtiyaçlarınızı konfor ve güven ile siz değerli müşterilerimize esenler atışalanın da hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.